ANASAYFA DÜĞÜN HİKAYE BLOG İLETİŞİM
Gelin Makyajı Önerileri 2018

Gelin Makyajı Önerileri 2018

2018 Gelin Makyajı Önerileri

Düğün gününde gelin için en önemli detaylardan biri  kuşkusuz makyajıdır.

Herkesin yüz hatlarının ve zevkinin farklı olmasından ötürü gelin için en uygun makyajı belirlemek bu özel gün için oldukça önemlidir.

Gelinin yüz tipine uygun olmayan makyaj ,oldukça güzel görünmesi gereken kişinin yüz hatlarını olduğundan farklı gösterebilir.

Şimdi bu özel düğün gününüzde dikkat etmeniz gereken ip uçlarını birlikte inceleyelim ...

 

SUYA DAYANIKLI MALZEMELER KULLANIN !

Bir diğer önemli konu ise yüzünüzde kullanılacak malzemelerdir. Makyözünüz den bu konuyla ilgili destek isteyip suya dayanıklı ürünler kullanmasını isteyebilirsiniz. Böylelikle makyajınız o özel geceniz için çoktan garanti altına alınmış olacaktır.

Öncelikle makyaj bazı çok önemlidir. Cilt tipine uygun, fondötenin altında sabitleyici, kalıcı ve parlamayı önlemeye yönelik bir primer düğün geceniz için oldukça önemlidir. Bu bazın ardından asıl suya en dayanıklı olması gereken ürününüz fondöten, gününüzün oldukça hareketli geçeceğini varsayarsak alacağınız en güzel tedbirlerden biri olacaktır.

 

PROVA YAPTIRIN !

Düğün tarihinize günler kala yüzünüz için en doğru makyajı bulabilmeniz adına mutlaka prova talebinde bulunun .

Prova esnasında kendinize en çok yakıştırdığınız makyaj tarzı ve tonlarından bahsederek hem makyözünüze yardımcı olabilir hem de gecenin prensesi olabilirsiniz.

Düğün öncesi özgürce denenmiş ve en doğru renklerin bulunduğu makyajınızla o gün  güvenli bir şekilde makyaj koltuğuna tekrar ve son kez rahatlıkla oturabilirsiniz.